Zmiany w opłatach w Panek CarSharing. Wypożyczalnia wprowadza nowy model subskrypcji

Zmiany w opłatach w Panek CarSharing. Wypożyczalnia wprowadza nowy model subskrypcji
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Największa firma car-sharingowa w Polsce wprowadza nowy model subskrypcji. Mowa tutaj o Panek CarSharing, który obniża ceny za kilometr i znosi odpowiedzialność za szkody powstałe z winy użytkownika.

Panek CarSharing to obecnie największy car-sharing w Polsce i drugi największy hybrydowy car-sharing w Europie. Firma w okresie, kiedy wiele osób decyduje się na zimowy wypoczynek wprowadza nowy model subskrypcji – obniża ceny za kilometr i znosi odpowiedzialność za szkody, nawet te powstałe z winy Użytkownika. Nowa subskrypcja dostępna jest w 3 wariantach.

Koszt jej zakupu od razu wraca do Użytkownika w postaci bonusu. Dodatkowo Klient otrzymuje zniesienie odpowiedzialności za skody i niższe opłaty za każdy przejechany kilometr. Nim droższa subskrypcja, tym tańsze kilometry” – wyjaśnia Katarzyna Panek z Panek CarSharing.

Nową subskrypcją objęte są wszystkie samochody grup S, M, L i XL, czyli znane wszystkim Yarisy, Corolle, Smarty, Seaty Arona i Mercedesy GLA. Subskrypcja dostępna jest dla wszystkich i obowiązuje przez miesiąc.

Jak to wygląda w praktyce?

Użytkownik wybiera jedną z 3 opcji: „Basic 49”, „Optimum 79” lub „Premium 179” i dokonuje zakupu w aplikacji. Kwota 49 zł lub 79 zł lub 179 zł zostaje automatycznie pobrana z karty płatniczej przypisanej do konta, a następnie wraca do użytkownika w postaci bonusu, który może w całości przeznaczyć na przejazdy.

Nowa subskrypcja obowiązuje przez 30 dni i odnawia się automatycznie, można ją jednak w każdej chwili wypowiedzieć. Wydana na subskrypcję kwota pozwala przejechać od 32 km do aż 134 km za darmo. Widać więc, że jest to produkt dla każdego” – zachęca Katarzyna Panek.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.