Zmiany w letnim rozkładzie lotów easyJet na trasie z Lublina do Mediolanu

20150409 120 40
Zdjęcie ilustracyjne | fot. easyJet

W systemie rezerwacyjnym linii easyJet pojawił się nowy rozkład lotów na lato 2018 roku. Zmienią się dni lotów.

 

Brytyjski przewoźnik easyJet od najbliższego sezonu letniego poleci na główne lotnisko Mediolanu również dwa razy w tygodniu. Tym razem polecimy w poniedziałek i piątek.

 

Jak informuje portal lubelskielotnisko.pl, samolot ze stolicy Lombardii w poniedziałki wystartuje o godzinie 11:00 i wyląduje w Lublinie o godzinie 13:05. Odlot z Lublina zaplanowano na godzinę 13:35, zaś lądowanie w Mediolanie 2 godziny i 15 minut później. Z kolei godziny piątkowe przesuwają się o 10 minut wcześniej w porównaniu do tych z początku tygodnia.

 

Trasa do Mediolanu będzie obsługiwana samolotem airbus A320, który zabiera 180 lub 186 pasażerów na pokład.

 

Przypomnijmy, że pierwszy samolot do Mediolanu z lubelskiego lotniska wystartuje już 29 października. Czytaj więcej: Z Lublina polecimy do Mediolanu! Połączenie obsłuży easyJet

 

Materiał powstał przy współpracy z portalem lubelskielotnisko.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.