Z Lublina polecimy do Mediolanu! Połączenie obsłuży easyJet

Zdjęcie ilustracyjne | fot. easyJet

To już pewne. Z lubelskiego lotniska od października polecimy do słonecznego Mediolanu! Port Lotniczy Lublin będzie drugim, po Krakowie, lotniskiem w Polsce obsługiwanym przez easyJet.

 

Informacja o nowym połączeniu pojawiła się na stronie internetowej lotniska Malpensa. Połączenie zostanie uruchomione już 29 października przez linię easyJet.

 

– Przez ostatnie 2 lata konsekwentnie pracowaliśmy nad tym, aby to właśnie easyJet ponownie połączył Mediolan z Lublinem. To jeden z najpopularniejszych przewoźników w Europie, cieszący się uznaniem pasażerów we Włoszech i w innych krajach europejskich. Mediolan to dla nas trasa o szczególnym znaczeniu, przede wszystkim ze względu na liczne kontakty handlowe pomiędzy województwem lubelskim a regionami w północnych Włoszech. Jestem przekonany, że to połączenie znajdzie również uznanie wśród licznej Polonii z naszego regionu, pracującej lub odwiedzającej swoje rodziny w Lombardii i innych rejonach Włoch – mówi Krzysztof Wójtowicz, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Lublin SA.

 

Loty z Lublina do Mediolanu będą się odbywać dwa razy w tygodniu: w czwartki oraz w niedziele. Nowa trasa będzie obsługiwana przez easyJet samolotami Airbus A320, które zabierają 180 lub 186 pasażerów na pokład.

 

Bilety będzie można rezerwować na stronie: www.easyjet.com od 11 lipca. Ceny rozpoczynają się już od 85 złotych za bilet w jedną stronę.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.