Zmiany w komunikacji miejskiej na majówkę. Sprawdź, jakie zmiany

trolejbus komunikacja miejska ztm mpk lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W długi majowy weekend zostaną wprowadzone zmiany w kursowaniu niektórych linii komunikacji miejskiej w Lublinie.

Komunikacja miejska podczas majówki

W długi weekend majowy 1-3 maja (sobota – poniedziałek) w komunikacji miejskiej obowiązuje rozkład „dzień świąteczny”. W dniach 30 kwietnia i 4 maja pojazdy kursują według rozkładu „dzień powszedni”.

Ponadto:

1. W związku z zawodami kolarskimi w dniu 1 maja w godz. 9.30 –13.15 obowiązują objazdy linii nr 4 i 47, a w dniu 3 maja nie będzie realizowany kurs linii nr 70 z godz. 11.25 z przystanku Felin 02.

2. W dniu 4 maja BOK oraz PSB przy ul. Nałęczowskiej 12 i ul. Zielonej 5 będą nieczynne.

3. Z uwagi na prace konserwacyjne, które będą prowadzone w dniach 1-3 maja mogą wystąpić czasowe utrudnienia w dostępie do sklepu internetowego, aplikacji myBUS oraz internetowej strony z Systemem Informacji dla Pasażerów.

Szczegółowe informacje na temat zmian w kursowaniu komunikacji miejskiej można znaleźć na stronie www.ztm.lublin.eu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.