Zmiana terminu zamknięcia ul. Nałkowskich. Wszystko przez pogodę

Remont ul. Nałkowskich
Remont ul. Nałkowskich | fot. Miasto Lublin

Na dzień przed planowanym zamknięciem ul. Nałkowskich wykonawca remontu poinformował o zmianie terminu zamknięcia ulicy. Wszystko przez niekorzystne warunki atmosferyczne.

Zmiana terminu zamknięcia ul. Nałkowskich

„Z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne, zmianie uległ termin zamknięcia ul. Nałkowskich. Nowy termin wskazany przez wykonawcę to 19-20 maja. Pierwotnie prace planowano w dniach 18-19 maja” – informuje Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

W dniach 19-20 maja w godzinach 7.30-21.00 będą wykonywane prace polegające na układaniu warstwy ścieralnej nawierzchni jezdni. Tym samym ul. Nałkowskich zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu.

W środę (19 maja) nieczynna będzie dla kierowców jezdnia ul. Nałkowskich od skrzyżowania z ul. Woronieckiego do ul. Żeglarskiej. Z kolei w czwartek (20 maja) drogowcy zamkną odcinek ul. Nałkowskich od ul. Romera do skrzyżowania z ul. Woronieckiego.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.