Zmiana siedziby Urzędu Stanu Cywilnego w Lublinie

spokojna poziome 1200x800px 0021 Orion Biurowiec MarcinTarkowski 29.jpg
Biurowiec Spokojna 2 | fot. Marcin Tarkowski

Zgłoszenie urodzenia dziecka oraz sporządzenie aktu zgonu od najbliższego czwartku będzie trzeba załatwić pod nowym adresem. Urząd Stanu Cywilnego w Lublinie zmienia siedzibę.

Od czwartku (30 kwietnia) mieszkańcy Lublina zgłoszą urodzenie dziecka oraz sporządzą akt zgonu w nowej siedzibie Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Spokojnej 2 (II piętro). USC przenosi się ze starego budynku przy ul. Leszczyńskiego 20 do nowego biurowca Spokojna 2 Orion.

Przypominamy, że mimo wyłączenia obsługi bezpośredniej w Urzędzie Miasta Lublin, dwa typy spraw z zakresu USC nadal są załatwiane osobiście. Jest to zgłoszenie urodzenia dziecka, które będzie przyjmowane w pokoju nr 284, od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30 oraz sporządzenie aktu zgonu w pokoju nr 287, od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30 oraz w sobotę od 8.00 do 14.00.

Obsługa pozostałych spraw nadal odbywa się w sposób pośredni tj. drogą elektroniczną, korespondencyjnie lub za pośrednictwem urny (dodatkowa stanie w nowej siedzibie przy ul. Spokojnej 2).

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.