Zmiana organizacji ruchu na ul. Narutowicza

Rusza kolejny etap prac na skrzyżowaniu: ul. Narutowicza, ul. Lipowa, al. Piłsudskiego. Od 4 sierpnia prawa strona ulicy Narutowicza na odcinku od ul. Głębokiej w kierunku al. Piłsudskiego będzie wyłączona z ruchu. Ruch w dwóch kierunkach będzie odbywał się po dwóch pasach lewej strony jezdni. Prace potrwają do 14 sierpnia. 

Bezpośredni skręt z ul. Narutowicza będzie możliwy jedynie w ul. Lipową (tu będzie obowiązywał nakaz skrętu w lewo). Jadąc od strony ul. Głębokiej nie skręcimy w al. Piłsudskiego.

Kierowcy, którzy będą chcieli skręcić z ul. Narutowicza w al. Piłsudskiego mogą pojechać ul. Muzyczną lub Ochotniczą. Główny objazd będzie wyznaczony ul. Strażacką. Na tej drodze zostanie odwrócony kierunek ruchu, i będzie odbywał się od ul. Narutowicza do Szczerbowskiego. Ulica ta pozostaje jednokierunkową. 

Objazd dla komunikacji miejskiej będzie zorganizowany ul. Strażacką przez ul. Szczerbowskiego, aż do al. Piłsudskiego. 

Prace potrwają do 14 sierpnia, wówczas na ul. Narutowicza zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy. Wykonawca w późniejszym etapie będzie prowadził prace także na drugiej połowie jezdni, o terminie przebudowy będziemy informować na bieżąco. 

Trwa także wyłączenie z ruchu fragmentu ul. Narutowicza na odcinku od ul. Okopowej do ul. Lipowej.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.