Zmiana organizacji ruchu na budowanej S19 pod Lublinem

41647
Kierowcy jeżdżą po prawej nitce budowanej S19 w Zemborzycach Tereszyńskich | fot. Łukasz Minkiewicz / GDDKiA Lublin

Zmieniła się organizacja ruchu na drodze krajowej nr 19 między Lublinem a Niedrzwicą Dużą. Kierowcy jeżdżą po prawej nitce budowanej drogi ekspresowej S19.

We wtorek 1 grudnia zmieniła się organizacja ruchu na drodze krajowej nr 19 między końcem zachodniej obwodnicy Lublina a Zemborzycami Tereszyńskimi. Na długości ok. 1,4 km ruch został przełożony z lewej na prawą jezdnię budowanej drogi ekspresowej S19.

W okolicach skrzyżowania z drogą powiatową, prowadzącą w kierunku Zemborzyc, wyznaczony został pas do skrętu w lewo. Na wysokości przyszłych Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP Zemborzyce oraz MOP Radawiec) przebieg drogi wróci lewą nitkę budowanej S19.

Zmiana organizacji ruchu ma związek z rozpoczęciem kolejnego etapu prac na lewej jezdni przyszłej drogi ekspresowej. Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności i stosowanie się do wprowadzonego oznakowania – obowiązuje zakaz wyprzedzania i ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.