Zmiana na tym skrzyżowaniu obowiązuje już od kilku dni. Wciąż wielu kierowców jeździ „na pamięć”

Zmiana pierwszeństwa na skrzyżowaniu ulic Nadbystrzyckiej i Wyżynnej
Zmiana pierwszeństwa na skrzyżowaniu ulic Nadbystrzyckiej i Wyżynnej | fot. Dominik Wąsik

Od wtorku na skrzyżowaniu ulic Nadbystrzyckiej i Wyżynnej obowiązuje nowa organizacja ruchu. Jednak wielu kierowców jeżdżąc „na pamięć” łamie przepisy.

Zmiana pierwszeństwa na skrzyżowaniu ul. Nadbystrzycka – Wyżynna

We wtorek (28.06) wprowadzono zmianę organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Nadbystrzycka – Wyżynna w zakresie pierwszeństwa przejazdu. Nowa organizacja ruchu zakłada pierwszeństwo przejazdu dla kierowców poruszających się ul. Nadbystrzycką (od ul. Janowskiej w stronę Ronda Narodowych Sił Zbrojnych) względem kierowców poruszających się ul. Wyżynną.

Pomimo nowego oznakowania, wielu kierowców poruszających się ul. Wyżynna ignoruje obowiązującą organizację ruchu i jeździ „na pamięć”, nie zatrzymując się przed znakiem stop na skrzyżowaniu, czy nie udostępniając pierwszeństwa przejazdu kierowcom jadącym ul. Nadbystrzycką.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.