Zmiana godzin otwarcia Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Lublin

Zmiana godzin otwarcia Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Lublin
Zmiana godzin otwarcia Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Lublin | fot. Dominik Wąsik

Od 1 sierpnia ulegną zmianie godziny obsługi mieszkańców w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Lublina.

Zmiana godzin otwarcia Wydziału Komunikacji Lublin

Od 1 sierpnia zmienią się godziny pracy Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Lublin. W poniedziałki obsługa będzie odbywała się w godz. 9.00-17.00, w pozostałe dni – wtorki, środy, czwartki i piątki w godz. 7.30-15.30.

„Załatwianie spraw w Wydziale Komunikacji będzie odbywać się przy zachowaniu pełnej obsady stanowisk pracy, co pozwoli na sprawniejszą obsługę mieszkańców” – mówi Monika Głazik z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Przesunięcie godzin pracy w poniedziałki do godz. 17.00, również przy pełnym zespole pracowników, umożliwi wizytę w urzędzie w godzinach popołudniowych. Jest to rozwiązanie przyjęte także przez inne instytucje.

Nowe godziny pracy Wydziału Komunikacji (ul. Czechowska 19A) zaczną obowiązywać od 1 sierpnia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.