Złodziej w przychodni weterynaryjnej. Ukradł pieniądze dla Stowarzyszenia „Szansa dla Bociana”

Złodziej w przychodni weterynaryjnej Cor-vet w Konopnicy
Złodziej w przychodni weterynaryjnej Cor-vet w Konopnicy | fot. nadesłane

Policjanci poszukują złodzieja, który wykorzystał chwilową nieobecność pracownika przychodni weterynaryjnej i ukradł pieniądz dla Stowarzyszenia „Szansa dla Bociana”.

Złodziej w przychodni weterynaryjnej Cor-vet

Do kradzieży doszło w środę około godz. 16 w przychodni weterynaryjnej Cor-vet mieszczącej się w Konopnicy pod Lublinem. O kradzieży powiadomił nas jeden z pracowników.

„Jesteśmy przychodnią weterynaryjną współpracująca z fundacjami ratującymi zwierzęta oraz schroniskami. Zostaliśmy okradzeni z pieniędzy dla Stowarzyszenia „Szansa dla Bociana”. Sprawa została zgłoszona na policję, ale też sami szukamy sprawcy” – pisze jeden z pracowników.

W jakich okolicznościach doszło do kradzieży?

„Do naszej przychodni weterynaryjnej przyszedł mężczyzna i powiedział, że ma bardzo chorego psa, który był w innej przychodni operowany. Chciał, żebyśmy go zbadali. Zadzwonił przy nas do żony, żeby z nim od razu przyjechała i zapytał, czy może tu na nią poczekać” – relacjonuje pracownik.

Mężczyzna podczas oczekiwania w poczekalni wykorzystał chwilową nieobecność pracownika, wszedł do biura i ukradł z szuflady znajdujące się tam pieniądze oraz z puszki w poczekalni. Łącznie było tam ok. 1500 złotych zebranych dla Stowarzyszenia „Szansa dla Bociana”.

Policja prosi o kontakt osoby, które rozpoznały mężczyznę na publikowanych zdjęciach. W tej sprawie należy kontaktować się z Komisariatem Policji w Bełżycach (nr tel. 81 516 13 10).

Złodziej w przychodni weterynaryjnej Cor-vet w Konopnicy | fot. nadesłane
Złodziej w przychodni weterynaryjnej Cor-vet w Konopnicy | fot. nadesłane

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.