Złodziej w Lublinie. Grasował na terenie ogródków działkowych. Straty oszacowano na ponad 1,5 tys. zł

Wizerunek złodzieja, który grasował po ogródkach działkowych w Lublinie
Wizerunek złodzieja, który grasował po ogródkach działkowych w Lublinie | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują złodzieja, który w maju grasował na terenie ogródków działkowych w naszym mieście. Jego łupem padły głównie elektronarzędzia. Jeden ze świadków nagrał jego wizerunek.

Złodziej grasował na działkach

Do zdarzania doszło w połowie maja na terenie ogródków działkowych przy ul. Wapiennej w Lublinie. Z ustaleń policji wynika, iż sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do dwóch altanek. Jego łupem padły elektronarzędzia o łącznej wartości na ponad 1500 złotych.

„W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że jeden z pokrzywdzonych nagrał osobę, która tego dnia przebywała na terenie jego działki. Mężczyzna na widok świadków uciekł” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Jeżeli ktoś rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia, proszony jest o kontakt z 4. komisariatem Policji w Lublinie przy ul. Zana 45 pod nr telefonu 47 811 48 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112. Policjanci zapewniają anonimowość.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.