Złapani na piciu piwa na klatce schodowej. Zlekceważyli zakaz zgromadzeń

piwo butelka szklanka kufel pianka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Trzech mieszkańców Puław odpowie za złamanie zakazu zgromadzeń. Mężczyźni spotkali się na klatce schodowej, na której razem spożywali piwo.

W piątek dyżurny puławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na klatce schodowej jednego z bloków w centrum Puław trzech mężczyzn zorganizowało sobie spotkanie. Pijąc alkohol, mężczyźni stali dłuższy czas, nie przestrzegając obowiązujących przepisów. Chodzi o zakaz zgromadzeń czy też zachowania odpowiednich odległości między osobami.

Na interwencję przyjechał dzielnicowy, który we wskazanym miejscu zastał trzech mężczyzn w wieku od 35 do 46 lat. Na podstawie rozporządzenia, które zakazuje grupowania się oraz przemieszczania osób, z wyjątkiem ściśle określonych sytuacji związanych z zaspakajaniem spraw niezbędnych do codziennego życia, mężczyźni zostali ukarani mandatami karnymi.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.