Zjadł trutkę na szczury i popił ją alkoholem. Chciał popełnić samobójstwo

szczury
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci uratowali życie 44-latka, który próbował odebrać sobie życie. Mężczyzna zjadł trutkę na szczury, którą popił alkoholem i wyszedł z domu w nieznanym kierunku.

Do zdarzenia doszło w środowe popołudnie. Dyżurny opolskiej komendy przyjął zgłoszenie, z którego wynikało, że 44-latek z gminy Poniatowa chce popełnić samobójstwo. Zjadł trutkę na szczury, którą popił alkoholem i wyszedł z domu w nieznanym kierunku.

Dyżurny opolskiej jednostki natychmiast nawiązał połączenie na podany przez matkę numer telefonu. Rozmawiając z 44-latkiem dokładnie ustalił miejsce jego przebywania i cały czas podtrzymując rozmowę z mężczyzną skierował patrol prewencji.

Mundurowi od razu udali się we wskazane przez dyżurnego miejsce, gdzie zauważyli stojącego na chodniku mężczyznę rozmawiającego przez telefon. Wygląd mężczyzny był zgodny z jego opisem przekazanym przez matkę

44-latek w porę trafił pod opiekę lekarzy. Jak oświadczył, powodem tak desperackiego kroku był zawód miłosny.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.