Zima na drogach regionu. Dwa wypadki w powiecie zamojskim

68 96774

Do dwóch wypadków doszło minionej doby na drogach powiatu zamojskiego. Do obydwu zdarzeń doszło na nieoświetlonych odcinkach dróg, zaśnieżonej nawierzchni i intensywnych opadach śniegu.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło wczoraj przed godziną 20:00 w miejscowości Karp. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem audi 24-letni mieszkaniec gminy Trzeszczany, jadąc w kierunku Hrubieszowa zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z przeciwka volkswagenem sharanem. Tym pojazdem kierował 40-letni mieszkaniec województwa opolskiego.

Ranny w wypadku został pasażer volkswagena, 54-latek z woj. opolskiego. Mężczyzna z urazem klatki piersiowej trafił do szpitala.

68-96772

68-96771

Kolejny wypadek miał miejsce nocą, po godzinie 1:00 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Sitaniec. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że przyczyną zdarzenia mogło być niedostosowanie przez kierującego pojazdem audi prędkości do warunków panujących na drodze. 20-letni mieszkaniec gminy Nielisz stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący samochód marki Ford Transit, poruszający się w kierunku Zamościa.

W wyniku wypadku do szpitala trafiła ciężarna pasażerka busa, 28-letnia mieszkanka gminy Stary Zamość oraz kierowca audi i jego 19-letni pasażer.

68-96773

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.