Ziemniaczane Minionki w McDonalds. Nowości w McDonalds LIPIEC 2022

Ziemniaczane Minionki od 20 lipca w restauracjach McDonalds
Ziemniaczane Minionki od 20 lipca w restauracjach McDonalds

NOWOŚCI MCDONALDS LIPIEC 2022. W lipcu w menu restauracji McDonalds pojawią się nowości: ziemniaczane Minionki, McNuggets na ostro i nowy dip ostry Hot Devil.

Ziemniaczane Minionki McDonalds

Ziemniaczane Minionki będą dostępne od 20 lipca we wszystkich restauracjach McDonalds w Polsce. Jak informuje McDonalds, ziemniaczane Minionki to frytki, które są miękkie w środku i chrupiące na zewnątrz, z atrakcyjnym kształtem postaci Minionków.

Ziemniaczane Minionki w McDonalds nie będą solone ani podawane z sosem — będzie możliwość dokupienia dipu. Frytki Minionki będą dostępne w McZestawach Powiększonych zamiast frytek. Na ten moment nie jest jeszcze znana cena ziemniaczanych Minionków.

Wprowadzenie do menu McDonalds frytek w kształcie Minionków jest związane z premierą najnowszej części filmu animowanego Minionki: Wejście Gru. Od 20 lipca w menu McDonalds dostępne będą także inne nowości: McNuggets na ostro i nowy dip ostry Hot Devil.

Zobacz także: McDonalds: menu i cennik 2022 r. Zobacz aktualne ceny w Maku

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.