Zgubiłeś na ulicy pieniądze? Uczciwa kobieta znalazła i zwróciła je policji

pieniądze gotówka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci poszukują właściciela pieniędzy znalezionych na ul. Cmentarnej w Lublinie. W środę na gotówkę natrafiła mieszkanka Lublina, która powiadomił o tym fakcie funkcjonariuszy.

Właściciel pieniędzy poszukiwany

W środę funkcjonariusze z Komisariatu 6 Policji w Lublinie zostali poinformowani o odnalezieniu na ul. Cmentarnej znacznej sumy pieniędzy. Uczciwa 62-latka przyniosła gotówkę na komisariat.

Funkcjonariusze zabezpieczyli znalezione pieniądze i poszukują właściciela. Osoba, do której może należeć gotówka proszona jest o kontakt się z 6 komisariatem Policji w Lublinie – ul. Gospodarcza 1B, 20-217 Lublin, lub telefonicznie pod nr tel. 47 811-47-80.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.