Zgłosiła zaginięcie konkubenta. Jak się okazało był poszukiwany listem gończym

Mieszkanka Lublina zgłosiła zaginięcie swojego konkubenta, nie miała jednak pojęcia, że jest on poszukiwany listem gończym.

 

W minioną sobotę na III Komisariat Policji w Lublinie zgłosiła się mieszkanka Lublina, która zgłosiła zaginięcie swojego konkubenta. Jak ustalili policjanci mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary prawie 15 miesięcy pozbawienia wolności.

 

Z posiadanych przez policjantów informacji wynikało, że 34-latek ukrywa się poza granicami kraju. Kobieta składając zawiadomienie oświadczyła, że w ostatnim czasie przyjechał do Polski. Jednak o tym, że jest poszukiwany konkubina nic nie wiedziała.

 

Kryminalni z „trójki” od razu zaczęli sprawdzać miejsca, w których mógł przebywać mężczyzna. W niedzielę rano poszukiwany 34-latek wrócił do domu konkubiny, zaraz po tym zjawili się tam policjanci i go zatrzymali.

 

Wczoraj trafił do aresztu śledczego w celu odbycia kary 15 miesięcy pozbawienia wolności.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.