Zdradliwe warunki na drogach, dwa wypadki drogowe. Jeden po drugim

motocykl wpadł w ciężarówkę
Zderzenie motocykla z samochodem marki DAF

Dwa wypadki drogowe w powiecie bialskim. Na drodze w miejscowości Worsy doszło do kolizji między 27-letnim motocyklistą a ciężarówką. Okazało się, że kierowca motocykla nie posiadał wymaganych uprawnień. Natomiast w miejscowości Wyczółki 36-letnia kobieta straciła kontrolę nad pojazdem i zderzyła się z drzewem. Zachowajmy ostrożność i rozwagę za kierownicą.

Motocyklista miał dużo szczęścia

Do pierwszego wypadku doszło w poniedziałek, około 8:00 rano w miejscowości Worsy. Według wstępnych ustaleń 27-letni kierowca motocykla marki Asix stracił kontrolę nad pojazdem i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki DAF. Ciężarówkę prowadził 60-letni kierowca. Policja ustaliła, że 27-latek nie miał wymaganych uprawnień do prowadzenia pojazdu.

DAF zderzył się z motocyklem
Motocyklem uderzył w jadącą z naprzeciwka ciężarówkę

Kobieta uderzyła w drzewo

Przed 19:00 w miejscowości Wyczółki miało miejsce kolejne zdarzenie. Według wstępnych ustaleń służb mundurowych 36-letnia kobieta kierująca samochodem marki Audi straciła kontrolę nad pojazdem na łuku drogi. Następnie zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo.

Audi wypadło z drogi i uderzyło w drzewo
Kobieta jadąca Audi wypadła z drogi i uderzyła w drzewo

W wyniku obydwu zdarzeń do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby: kierowca jednośladu oraz 36-latka podróżującą osobówką. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziły to przeprowadzone badania.

Policja bada okoliczności obydwu zdarzeń i apeluje o ostrożność i rozwagę kierujących. Na drodze dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.