Zderzył się z ciężarówką przewożącą spady. Ponad 20 ton jabłek wysypało się na drogę

68 133579
Ciężarówka z jabłkami przewróciła się na drodze | fot. KPP Łuków

Ponad 20 ton jabłek wysypało się na jezdnię chwilę po tym jak w samochód ciężarowy przewożący spady uderzył osobowy nissan. Ranny 19-latek trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 808 w Siedliskach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Nissan 19-latek z gminy Wojcieszków zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem ciężarowym marki Volvo z dołączoną naczepą.

Następnie osobówka wjechała do przydrożnego rowu, a ciężarowe auto wraz z naczepą przewróciło się na drodze, w efekcie czego przewożone ponad 20 ton jabłek wysypało się na jezdnię.

Strażacy przy użyciu specjalistycznego sprzętu wydobyli z nissana młodego kierowcę, który został przetransportowany do szpitala. Na szczęście okazało się, że urazy jakich doznał nie zagrażają jego życiu.

68 133578
Nissan zderzył się z ciężarówką przewożącą jabłka | fot. KPP Łuków

Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący nissanem 19-latek bezpośrednio przed zderzeniem się z ciężarówką hamując chciał uniknąć zderzenia z jadącym z przeciwka samochodem marki Dodge, którego kierujący wyprzedzał inny samochód ciężarowy.

W związku ze zdarzeniem przez kilka godzin droga wojewódzka była zablokowana. Do godziny 3.00 inni kierowcy korzystali z wyznaczonych przez policjantów objazdów.

68 133580
Nissan zderzył się z ciężarówką przewożącą jabłka | fot. KPP Łuków

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.