Zderzenie trzech ciężarówek na drodze krajowej nr 19 [FOTO]

68 132047
Zderzenie trzech ciężarówek w Turowie | fot. KPP Radzyń Podlaski

Niedostosowanie prędkości było przyczyną zderzenia się trzech ciężarówek na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Turów. Nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godz. 12 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Turów. Zderzenie trzech ciężarówek przybrało formę najechania na tył.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo, na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do warunków ruchu, co skutkowało uderzeniem w tył naczepy poprzedzającego pojazdu ciężarowego, który to uderzył w stojącą przed nim ciężarówkę.

Na szczęście kierującym nic się nie stało, po przebadaniu przez załogę karetki pogotowia pozostali na miejscu. Kierowcy byli trzeźwi. Przez kilka godzin droga krajowa nr 19 była zablokowana.

68 132046
Zderzenie trzech ciężarówek w Turowie | fot. KPP Radzyń Podlaski

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.