Zderzenie trzech aut na ul. Unickiej w Lublinie. Jedna osoba trafiła do szpitala

Zderzenie trzech aut na ul. Unickiej
Zderzenie trzech aut na ul. Unickiej | fot. Dominik Wąsik

We wtorek na ul. Unickiej w Lublinie doszło do kolizji z udziałem trzech aut. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. Do szpitala została przetransportowana jedna osoba.

Zderzeni pojazdów na Unickiej

Do zdarzenia doszło we wtorek (29.08) kilka minut po godz. 10 na ul. Unickiej w Lublinie. Na wysokości Hotelu Ilan zderzyły się trzy samochody osobowe: dwa seaty i ford. W tym przypadku doszło do klasycznego najechania w tył poprzedzającego pojazdu.

W zdarzeniu ranna została jedna osoba. Po udzieleniu pomocy na miejscu, trafiła do szpitala na badania.

W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu, doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych. Policjanci będą teraz wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia. Wszystko wskazuje na to, że zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja.

Zdjęcia

Zderzenie trzech aut na ul. Unickiej
Zderzenie trzech aut na ul. Unickiej | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.