Zderzenie pojazdów w Wandzinie. Zablokowana droga Lublin-Lubartów

Karetka pogotowia ratunkowego
Karetka pogotowia ratunkowego | fot. Dominik Wąsik

Droga krajowa nr 19 na trasie Lublin – Lubartów jest całkowicie zablokowana. W Wandzinie doszło do wypadku z udziałem dwóch ciężarówek i dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godz. 18.15 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Wandzin, w gminie Lubartów. Pod wiaduktem doszło do dwóch zdarzeń z udziałem dwóch cieżarówek i dwóch samochodów osobowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jedna osoba została poszkodowana. Droga jest zablokowana.

Aktualizacja godz. 19:00

Jak informuje sierż.szt. Ewelina Skorupska z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie, całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, nie ma osób poszkodowanych. W najbliższych minutach droga zostanie odblokowana.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.