Zderzenie pojazdów na al. Witosa. Jeden pas w kierunku centrum zablokowany

received 450566252425534
Zderzenie pojazdów na al. Witosa | fot. czytelnik Olaf

Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy jadący al. Witosa w kierunku centrum Lublina. W okolicy Galerii Lubelskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Do zdarzenia doszło przed godz. 13 na al. Witosa w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Fiat Seicento jadąc lewym pasem w kierunku centrum zatrzymał się przed przejściem, by przepuścić pieszego. Tego manewru nie zauważył kierujący busem, który uderzył w tył fiata.

W wyniku zderzenia pojazdów nikomu nic się nie stało. Występują utrudnienia na lewym pasie w kierunku centrum Lublina. Ruch odbywa się po prawym pasie.

image00002
Zderzenie pojazdów na al. Witosa | fot. czytelnik Olaf

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.