Zderzenie osobówki z autobusem MPK. Przewróciła się jedna z pasażerek

3 maja wypadek autobus mpk samochód
Zderzenie autobusu MPK z samochodem osobowym | fot. czytelnik Marcin

W piątek po południu, na ul. 3 Maja doszło do wypadku, w którym ucierpiała jedna z pasażerek autobusu. Kobieta upadła wskutek gwałtownego hamowania autobusu.

Do zdarzenia doszło w piątek na ul. 3 Maja w Lublinie. Autobus należący do lubelskiego przewoźnika MPK Lublin jechać od Placu Litewskiego w kierunku dworca PKS. W pewnym momencie przed autobus wyjechał kierowca Hondy, który wymusił na kierowcy autobusu gwałtowne hamowanie. Doszło do zderzenia pojazdów.

Na skutek hamowania w autobusie przewróciła się jedna z pasażerek, która upadła na podłogę. Kobieta została przetransportowana do szpitala na badania. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia. Policjanci wprowadzili ruch wahadłowy.

40524048 569089243506521 7738434819939368960 n

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.