Zderzenie hondy i audi na ul. Zwycięskiej. Jedna osoba w szpitalu

Wypadek na ul. Zwycięskiej w Lublinie | fot. czytelnik Dawid

W dalszym ciągu kierowcy napotkają utrudnienia na ul. Zwycięskiej, gdzie doszło do groźnie wyglądającego wypadku. W wyniku czołowego zderzenia pojazdów honda wbiła się w barierki.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godz. 16 na ul. Zwycięskiej w Lublinie. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów osobowych: hondy i audi.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący hondą jechał od ul. Orkana i miał zamiar skręcić w lewo w drogę prowadzącą do Tesco. Natomiast kierowca audi jechał od al. Kraśnickiej w kierunku ul. Orkana. Prawdopodobnie kierowca hondy nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu audi, przez co doszło do czołowego zderzenia aut.

Siła uderzenia była na tyle duża, że honda wbiła się tyłem w pobliskie barierki. W wyniku zderzenia kierowca z hondy został przetransportowany do szpitala. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia.2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.