Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ul. Sowińskiego i Al. Racławickich

IMG 20180731 214503
Wymuszenie pierwszeństwa na al. Racławickich | fot. Spotted Lublin

Wymuszenie pierwszeństwa było przyczyną zderzenia chryslera z citroenem na skrzyżowaniu al. Racławickich i ul. Sowińskiego. 

Do zdarzenia doszło we wtorek o godz. 21.14 na skrzyżowaniu al. Racławickich z ul. Sowińskiego w Lublinie. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych: chryslera i citroena.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący chryslerem jechał od centrum w kierunku al. Kraśnickich lewym pasem. Na skrzyżowaniu chciał skręcić z lewo w ul. Sowińskiego, lecz wymusił pierwszeństwo na jadącym citroenem, który jechał w kierunku ul. Krakowskie Przedmieście.

Na skutek wymuszenia doszło do zderzenia pojazdów i wycieku płynów. Do szpitala została zabrana jedna osoba, która po wykonaniu badań została wypuszczona do domu.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji.

IMG 20180731 214307
Wymuszenie pierwszeństwa na al. Racławickich | fot. Spotted Lublin
IMG 20180731 214508
Wymuszenie pierwszeństwa na al. Racławickich | fot. Spotted Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.