Zderzenie dwóch aut na rondzie Mohyły. Kierująca Range Rover myślała, że ma pierwszeństwo

Zderzenie Range Rover i Suzuki na rondzie Mohyły
Zderzenie Range Rover i Suzuki na rondzie Mohyły | fot. Janusz Żychowicz

Kierująca Range Roverem myślała, że ma pierwszeństwo na rondzie Mohyły, po czym po chwili zderzyła się z Suzuki. To kolejna kolizja na rondzie w centrum Lublina.

Kolizja na rondzie Mohyły

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (16.05) około godz. 17.30 na rondzie Mohyły w centrum Lublina. Na skrzyżowaniu ulic Ruskiej, Lwowskiej i Podzamcze zderzyły się dwa samochody osobowe: range rover i suzuki.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Range Rover jechała od al. Unii Lubelskiej w kierunku ul. Podzamcze. Wjeżdżając na skrzyżowanie wymusiła pierwszeństwo przejazdu na suzuki, które jechało od ul. Ruskiej w kierunku ul. Lwowskiej. Doszło do zderzenia pojazdów.

Kierująca range roverem nie ukrywała swojego zdziwienia, ponieważ tłumaczyła, że widziała wszystko i była pewna, iż ma pierwszeństwo na tym skrzyżowaniu. Na miejscu pracowali funkcjonariusze drogówki, którzy ustalali szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.