W środowe popołudnie na al. Kraśnickiej w Lublinie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem czterech samochodów: audi, volvo, renaulta i mazdy. Dwie osoby zostały poszkodowane.
Lublin. Efekt domina na al. Kraśnickiej
Do zdarzenia doszło w środę (28.08) po godz. 16:15 na al. Kraśnickiej w Lublinie. Za stacją Circle K zderzyły się cztery samochody osobowe: Audi, Volvo, Renault i Mazda. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja.
Jak ustaliliśmy, winowajcą jest kierująca samochodem marki Audi kobieta. Trzy pierwsze pojazdy zatrzymały się w korku przed skrzyżowaniem z ul. Nałęczowską, ale kierująca czwartym autem nie zdołała wyhamować i wjechała w tył Volvo. Efekt domina sprawił, że pojazdy wpadały kolejno na siebie: Volvo uderzyło w Renaulta, a ten zderzył się z Mazdą.
W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane: kierująca i pasażerka z Audi. Ratownicy medyczni podjęli decyzję o przetransportowaniu kobiet do szpitala na badania. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia ruchu. Uszkodzone pojazdy blokują prawy pas w kierunku Konopnicy. Ruch odbywa się lewym pasem.
Od wyników badań poszkodowanych osób będzie zależało, czy zdarzenie będzie zakwalifikowane jako kolizja, czy jako wypadek drogowy.
ZDJĘCIA





Ważny temat? Prześlij newsa!
Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.
Bądź na bieżąco z Lublinem!
Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!
Dodaj opinię