Zderzenie ciężarówki z traktorem. Oba pojazdy zostały niemal kompletnie zniszczone

68 150265
Zderzenie ciężarówki z traktorem w miejscowości Mosty | fot. KPP Parczew

Z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala kierowca traktora, po tym jak na jego pas wjechał kierowca ciężarówki i dopuścił do czołowego zderzenia pojazdów.

Do wypadku doszło w środę w miejscowości Mosty (gm. Podedwórze). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący tirem, 50-letni ob. Ukrainy nie zachował należytej ostrożności wykonując manewr wyprzedzenia.

Znajdując się już na lewym pasie jezdni uderzył w ciągnik rolniczy z przyczepą, który skręcał w lewo. Siła uderzenia spowodowała, że oba pojazdy wylądowały w rowie i zostały niemal kompletnie zniszczone” – mówi asp. Artur Łopacki, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Parczewie.

68 150266
Zderzenie ciężarówki z traktorem w miejscowości Mosty | fot. KPP Parczew

Kierujący ciągnikiem rolniczym, mieszkaniec gminy Wisznice z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Kierujący byli trzeźwi. Ruch pojazdów na trasie Wisznice – Włodawa przez kilka godzin był zablokowany. Policjanci kierowali samochody na objazdy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.