Zderzenie busa z osobówką na obwodnicy Lublina. Utrudnienia w kierunku Zamościa

obwodnica wypadek lublin
Wypadek na obwodnicy Lublina w kierunku Zamościa | fot. czytelnik Jacek

Ze sporymi utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy podróżujący w kierunku Zamościa po obwodnicy Lublina. Doszło tam do wypadku z udziałem dwóch pojazdów.

Do wypadku doszło w sobotę przed godz. 10 na obwodnicy Lublina (S12k) w kierunku Zamościa. Pomiędzy węzłem Lublin Rudnik, a Lublin Tatary doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i busa.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący chryslerem jechał w kierunku Zamościa środkowym pasem. Podczas manewru wyprzedzania busa marki volkswagen, kierowca chryslera nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i uderzył w busa, który przewrócił się na bok. Chrysler uderzył w barierki energochłonne i dachował.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu zdarzenia są zablokowane dwa pasy w kierunku Zamościa, kierowcy poruszają się po prawym pasie. Jak poinformowała nas policja, za kilkanaście minut kolejny z pasów ma być oddany do użytku.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.