Zderzenie busa pasażerskiego i TIR-a na trasie Lublin-Lubartów. Dwie osoby poszkodowane

Zderzenie TIR-a z busem pasażerskim w Niemcach
Zderzenie TIR-a z busem pasażerskim w Niemcach | fot. czytelniczka Paulina

Do zderzenia busa pasażerskiego i TIR-a doszło na drodze wojewódzkiej nr 19 w miejscowości Niemce. W wyniku zderzenia pojazdów poszkodowane zostały dwie osoby z busa.

Wypadek w Niemcach

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (17.10) około godz. 8 na drodze krajowej nr 19 w Niemcach. Na trasie Lublin-Lubartów doszło do niegroźnego kolizji z udziałem busa pasażerskiego i TIR-a. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca TIR-a nie zachował bezpiecznego odstępu od busa, w wyniku czego uderzył w jego tył. W busie pękła tylna szyba. W wyniku zderzenia pojazdów dwie osoby doznały niegroźnych potłuczeń, w wyniku czego zostały przetransportowane do szpitala na badania.

W miejscu zdarzenia mogą występować utrudnienia w ruchu. Kierowcy jadący od strony Lubartowa stoją już w korku od Wandzina.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.