Zderzenie aut na ul. Mełgiewskiej. Jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu

IMG 20190311 093237
Zderzenie dwóch opli na skrzyżowaniu ul. Mełgiewskiej z ul. Frezerów | fot. Dominik Wąsik

Policjanci wyjaśniają okoliczności poniedziałkowej kolizji, do której doszło na ul. Mełgiewskiej. Jak się okazało jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godz. 9.15 na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Frezerów doszło do zderzenia się dwóch opli: insignii i astry.

Jak ustalili policjanci, kierowca opla astra wyjeżdżając z ul. Frezerów nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy opla insignii, który poruszał się ul. Mełgiewską w kierunku Świdnika. Doszło to zderzenia pojazdów.

Do szpitala trafił kierowca opla insignii, który uskarżał się na ból. Jak się okazało był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie jest 0,6 promila alkoholu. Kierowca astry był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Sprawa trafi do sądu.

IMG 20190311 093350
Zderzenie dwóch opli na skrzyżowaniu ul. Mełgiewskiej z ul. Frezerów | fot. Dominik Wąsik

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.