Zderzenie aut na ul. Filaretów. Fiat zatrzymał się na boku [ZDJĘCIA]

Zderzenie aut na ul. Filaretów | fot. czytelnik Łukasz Drożdżak

Do groźnie wyglądającej sytuacji doszło dziś na ulicy Filaretów w Lublinie. Doszło tam do zderzenia zderzenia dwóch aut, po którym jeden z nich zatrzymał się na boku. Nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w środę po godz. 17.20 na ul. Filaretów w Lublinie. Na wysokości skrzyżowania z ul. Kazimierza Wielkiego zderzyły się dwa samochody osobowe: seat i fiat.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca seatem wyjeżdżając z ul. Kazimierza Wielkiego nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu ul. Filaretów w kierunku ul. Głębokiej kierującemu fiatem, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów.

Fiat w wyniku uderzenia zatrzymał się na boku. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci całe zdarzenie zakwalifikowali jako kolizja. Kierująca seatem będzie teraz odpowiadał za jej spowodowanie.

Na miejscu zdarzenia nie ma już utrudnień.

Zderzenie aut na ul. Filaretów | fot. czytelnik Łukasz Drożdżak


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.