Zderzenie audi i forda na obwodnicy Lublina. Zablokowane trzy pasy ruchu

Zderzenia audi i forda na obwodnicy Lublina S12/S17
Zderzenia audi i forda na obwodnicy Lublina S12/S17 | fot. czytelnik Przemek

Kierowcy poruszający się obwodnicą Lublina S12/S17 w kierunku Zamościa napotkają utrudnienia w rejonie węzła Lublin Rudnik. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów.

Zderzenia aut na obwodnicy Lublina

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 13.50 na drodze ekspresowej S12/S17. Na obwodnicy Lublina przed węzłem Lublin Rudnik w kierunku Zamościa doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: audi a4 i forda mondeo.

Na szczęście nikomu nic się nie stało, a całe zdarzenia zostało zakwalifikowane jako kolizja. Na miejscu jest już policja. Występują utrudnienia w miejscu zdarzenia. Zablokowane są trzy pasy w kierunku Zamościa. Ruch odbywa się jednym pasem.

Nagranie dzięki uprzejmości czytelnika Przemka.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.