Zbudował z suporeksu labirynt. W jego środku hodował krzaki marihuany

Policjanci zatrzymali 31-latka, który uprawiał nielegalnie krzaki konopi indyjskich w zbudowanym do tego celu „labiryncie” z suporeksów.

Dzisiaj rano na posesję 31-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego weszli operacyjni, którzy pozyskali informację, że pomiędzy zabudowaniami gospodarczymi, mogą znajdować się krzaki konopi. Gdy policjanci dotarli na posesję 31-latka informację się potwierdziły.

Policjanci podczas przeszukania posesji ujawnili w domu mężczyzny ponad 40 gramów suszu marihuany. Jak się okazało, na terenie całej posesji poukrywane były sadzonki i krzaki konopi. Kilka krzaków właściciel ukrył tak, że trzeba było przejść przez labirynt, aby się do nich dostać.

Ponadto mężczyzna posiadał słoik nielegalnych nasion, które zamierzał posiać. Jak powiedział, wszystkie środki odurzające były przeznaczone na jego potrzeby. Teraz 31-latek odpowie za posiadanie środków odurzających i uprawę konopi.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.