Zboczeniec zaatakował młodą kobietę na klatce schodowej bloku. Kto go rozpoznaje?

68 163435 g
Zaatakował młodą kobietę na klatce schodowej w bloku | fot. KPP Krasnystaw

Policjanci poszukują mężczyzny, który w ubiegły poniedziałek zaatakował młodą kobietę, gdy weszła do klatki schodowej boku, w którym mieszka.

Do zdarzenia doszło 17 lutego po godz. 13 na jednym z krasnostawskich osiedli. Młoda kobieta wracając ze szkoły weszła do klatki schodowej bloku, w którym mieszka. Za nią wszedł nieznany jej mężczyzna. Gdy znaleźli się wewnątrz, mężczyzna chwycił kobietę obiema rękoma, a ta straciła równowagę i upadła.

Z obrazu zarejestrowanego przez kamery miejskiego monitoringu wynika, że mężczyzna, który napadł na młodą kobietę był wysoki, tęgiej budowy ciała w wieku około 50 lat. Krasnostawscy policjanci wraz z prokuratorem prowadzą postępowanie w kierunku dopuszczenia się innej czynności seksualnej.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie tel. 82 5756210 lub najbliższą jednostką policji.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.