Zboczeniec w Lublinie! Napastował kobietę na klatce schodowej. Policja publikuje jego wizerunek

Zboczeniec zaatakował kobietę na klatce schodowej | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują mężczyzny, który pod koniec stycznia zaatakował kobietę zaraz po tym, jak wszedł za nią do klatki schodowej. Policja publikuje wizerunek zboczeńca.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie prowadzą sprawę dotyczącą doprowadzenia poddania się innej czynności seksualnej jednej z mieszkanek Lublina. Do tego przestępstwa doszło 28 stycznia na terenie osiedla LSM.

Jak wynikało z przyjętego zgłoszenia, za mieszkanką Lublina na klatkę schodową jednego z bloków wszedł nieznany mężczyzna. Kiedy próbował dopuścić się wobec niej innej czynności seksualnej, pokrzywdzona zaczęła krzyczeć i odpychać mężczyznę, który przestraszony uciekł.

Jak ustalili policjanci, był to mężczyzna w wieku ok. 20-30 lat, wzrost ok. 180 cm, brązowe oczy, bez zarostu, sylwetka szczupła. Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.

Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Lublinie przy ul. Północnej 3 pok. 179, dzwoniąc pod nr tel. 81 535-53-96, kom. 695-881-241 lub tel. alarmowy 112.

Zboczeniec zaatakował kobietę w klatce schodowej bloku na LSM | fot. KMP Lublin
Zboczeniec zaatakował kobietę w klatce schodowej bloku na LSM | fot. KMP Lublin


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.