Zawodowa gala MMA w Lublinie. Thunderstrike Fight League po raz 10

Zawodowa Gala MMA – TFL 10 to już dziesiąta odsłona gali MMA organizowana przez naszą federację, w tym piąta organizowana w Lublinie.

Dokładnie trzy lata temu na obiekcie przy Al. Zygmuntowskich, lubelska organizacja rozpoczęła cykl gal MMA pod banderą TFL. Swój jubileusz będzie świętować 12 listopada na hali MOSiR przy al. Zygmuntowskich.

– Gala TFL 10 zapowiada się naprawdę interesująco, dla nas jako organizacji to szczególne wydarzenie w szczególnym dla nas miejscu, ponieważ to właśnie w Lublinie odbyła się pierwsza gala TFL. Dlatego też zadbaliśmy o to by ten jubileuszowy event był naprawdę dużym wydarzeniem sportowym – komentuje Kamil Giez, menager organizacji.

W karcie walk jest aż 17 pojedynków. To jest absolutny rekord na skalę całej polski, a może nawet i europy, jeśli chodzi o ilość pojedynków podczas jednej, zawodowej gali. Organizatorzy zadbali, by karta walk była równie imponująca pod względem jakości, stąd aż 2 pojedynki mistrzowskie podczas jednej gali.

W głównej walce wieczoru zobaczymy Michała Oleksiejczuka, aktualnego mistrza naszej federacji, który tytułu będzie bronił w walce z czołowym w europejskich rankingach zawodnikiem – Dawidem Baziakiem, znanym chociażby z gal federacji KSW.

Drugą walka wieczoru będzie rewanżowe starcie Jakuba Piesiewicza oraz Mikołaja Kałudy, a stawką tego starcia będzie pas mistrzowski w kategorii koguciej.

– Dla miłośników kobiecego MMA przygotowaliśmy również starcie kobiet, w którym zobaczymy reprezentantkę Lublina – Barbarę Judin w starciu z zawodniczką z Chełma – Adrianną Stańkowską – dodaje Giez.

Bilety są dostępne w sprzedaży w hali MOSiR (Al. Zygmuntowskie 4), klubie K1 (ul. Kleeberga 12A) i pod numerem telefonu 788 384 111.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.