Zawalił się dach w salonie Nissana w Lublinie. Uszkodzone nowe auta

Dzisiejszej nocy zawalił się dach w salonie marki Nissan przy Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Pięć samochodów zostało uszkodzonych.

Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę, około godz. 3 rano. Konstrukcja dachu zawaliła się nad częścią wystawienniczą salonu.

Zniszczeniu uległ dach na powierzchni około 180 m2, wyposażenie salonu oraz 5 samochodów znajdujących się wewnątrz obiektu. W zdarzeniu nie ucierpiał nikt z ludzi. Na miejscu działały 4 zastępy straży pożarnej.

– Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca, odłączeniu mediów doprowadzonych do budynku oraz sprawdzeniu czy wewnątrz znajdują się poszkodowani – informuje kpt. Andrzej Szacoń z Komendy Miejskiej PSP w Lublinie.

Wstępnie straty zostały oszacowane na ok. 700 tys. złotych.

Przyczyną zdarzenia było prawdopodobnie nadmierne obciążenie dachu. Spowodowane ono było opadami deszczu.

(fot. autoniss)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.