Zatrzymani na próbie kradzieży w Biedronce. Artykuły wróciły na sklepowe półki, a mężczyźni zostali ukarani mandatami

Policjanci zatrzymali sprawców próby kradzieży w Biedronce przy ul. Lipowej
Policjanci zatrzymali sprawców próby kradzieży w Biedronce przy ul. Lipowej | fot. Dominik Wąsik

Pracownik ochrony ujął dwóch złodziei, którzy ze sklepu sieci Biedronka w centrum Lublina chcieli wyjść ze skradzionym towarem. Mężczyźni w wieku 30 i 39 lat zostali ukarani mandatem karnym. Artykuły, które próbowali ukraść, zostały odzyskane i wróciły do dalszej sprzedaży.

Ujęci na próbie kradzieży w Biedronce

Do zdarzenia doszło w środę (31.01) około godz. 10 w sklepie sieci Biedronka przy ul. Lipowej w centrum Lublina. Pracownik ochrony sklepu ujął na próbie kradzieży artykułów dwóch mężczyzn, którzy zamierzali wyjść, nie płacąc za towar. Na miejsce został wezwany patrol policji.

Interweniujący na miejscu policjanci przejęli sprawców z rąk pracownika ochrony i przewieźli ich na komisariat. Sprawcami okazali się mieszkańcy Lublina w wieku 30 i 39 lat. Mężczyźni ukarani zostali mandatem, a towar powrócił do dalszej sprzedaży.

ZDJĘCIA

Policjanci interweniujący do próby kradzieży w Biedronce przy ul. Lipowej
Policjanci interweniujący do próby kradzieży w Biedronce przy ul. Lipowej | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.