Zatankował za ponad 900 zł i odjechał nie płacąc za paliwo. Szukają go policjanci

paliwo stacja benzynowa benzyna orlen olej napędowy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z komendy w Puławach szukają sprawcy kradzieży paliwa, do której doszło na jednej ze stacji w regionie. Wizerunek złodzieja zarejestrowały kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło 24 stycznia na stacji paliw w Górze Puławskiej. Z ustaleń policjantów wynika, że na stację przyjechał mężczyzna, który do kanistrów zatankował oleju napędowego na kwotę ponad 900 zł, a następnie odjechał nie regulując rachunku.

Wcześniej wszedł na stację żeby upewnić się, że może w ten sposób zatankować i to wtedy nagrała go kamera monitoringu. Mężczyzna najprawdopodobniej odjechał ze stacji fordem mondeo koloru srebrnego.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Puławach pod nr tel. (81) 889-02-90 lub (081) 889-02-54.

ukradł paliwo góra puławska
Policjanci poszukują mężczyzny ze zdjęcia | fot. KPP Puławy

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.