Zaspokajał swoje potrzeby, ocierając się o kobietę w autobusie. Czy go poznajesz?

mezczyzna ocieral sie o kobiete w autobusie
Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia | fot. KMP Lublin

Mężczyzna wykorzystał sytuację w zatłoczonym autobusie i zaczął ocierać się o pasażerkę. Wizerunek mężczyzny, który mógł dopuścić się przestępstwa o charakterze seksualnym, zarejestrowały kamery monitoringu.

Zboczeniec w autobusie ocierał się o pasażerkę

Do zdarzania doszło w maju w autobusie linii 57. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, sprawca popychał i ocierał się o jedną z pasażerek. Mężczyzna nie reagował na prośby pokrzywdzonej, aby się od niej odsunął.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z 1 komisariatem Policji w Lublinie przy al. Unii Lubelskiej 23, telefon 47 811 24 00. Policjanci zapewniają anonimowość.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.