Zaspokajał swoje potrzeby, ocierając się o kobietę w autobusie. Czy go poznajesz?

mezczyzna ocieral sie o kobiete w autobusie
Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia | fot. KMP Lublin

Mężczyzna wykorzystał sytuację w zatłoczonym autobusie i zaczął ocierać się o pasażerkę. Wizerunek mężczyzny, który mógł dopuścić się przestępstwa o charakterze seksualnym, zarejestrowały kamery monitoringu.

Zboczeniec w autobusie ocierał się o pasażerkę

Do zdarzania doszło w maju w autobusie linii 57. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, sprawca popychał i ocierał się o jedną z pasażerek. Mężczyzna nie reagował na prośby pokrzywdzonej, aby się od niej odsunął.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z 1 komisariatem Policji w Lublinie przy al. Unii Lubelskiej 23, telefon 47 811 24 00. Policjanci zapewniają anonimowość.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.