Zasnął za kierownicą i wjechał w pojazdy służby drogowej na S12. Zobacz moment wypadku

Kierowca dostawczego Renault wjechał w samochody służby drogowej
Kierowca dostawczego Renault wjechał w samochody służby drogowej | fot. KPP Puławy, GDDKiA

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad udostępniła nagranie z wypadku, do którego doszło przed kilkoma dniami na drodze ekspresowej S12 w Kurowie. Kierowca dostawczego Renault wjechał w pojazdy służby drogowej.

Wjechał w pojazdy służby drogowej S12

Do wypadku doszło w piątek (10.12) przed południem na drodze ekspresowej S12 w kierunku Lublina. Z ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem dostawczym marki Renault Master prawdopodobnie zasnął za kierownicą, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z pojazdami służby drogowej.

Fiat Ducato z przyczepą z zamontowanym oświetleniem sygnalizacyjnym oraz Nissan Cabstar z podnośnikiem ustawione były na jednym z pasów. W fiacie ducato za kierownicą znajdował się 41-letni kierowca. Z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierujący renault, 28-latek również trafił do szpitala. Obaj byli trzeźwi.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad po kilku dniach od tego zdarzenia udostępniła nagranie z momentu wypadku. Poniżej publikujemy nagranie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.