Zasnął na dworcu PKP w Lublinie. Ukradli mu iPhone'a (wideo)

Sytuacja miała miejsce dworcu głównym PKP w Lublinie. Młody mężczyzna zasnął na ławce, trzymając w dłoni telefon. Wtedy podeszło do niego dwóch mężczyzn i wyciągnęło z ręki iPhone’a.

 

Na zabezpieczonym nagraniu z monitoringu widać młodego mężczyznę, który ma dworcu głównym PKP śpi na ławce. Zasnął trzymając w ręku telefon iPhone.

 

Około godziny 3 w nocy zauważyli to dwaj mężczyźni, którzy podeszli do automatu z kawą. Chwilę później wrócili i zbliżyli się do śpiącego. Jeden z mężczyzn stał obserwując otoczenie natomiast drugi usiadł na ławce i wyjął z ręki śpiącego telefon komórkowy.

 

Osoby, które rozpoznają, któregoś z mężczyzn proszone są o kontakt pod nr tel. (81) 535-58-00 lub 997. Informację można przekazać anonimowo.

 

Wideo2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. hmm to mac, więc jeśli poszkodowany pomyśli, to może sprawić by w ich rękach stał się bezużyteczny