Zapraszamy 9-10 grudnia na V Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych w Lublinie!

wystawa psow 1 1920x1080 1
fot. Materiał organizatora

W dniach 9-10 grudnia Lublin stanie się rajem dla miłośników psów i entuzjastów różnorodnych ras. To wydarzenie, które nie tylko docenią posiadacze czworonogów, ale również wszyscy ci, którzy czują fascynację i uwielbienie dla tych niesamowitych stworzeń. W ciągu dwóch dni wystawowego spektaklu będziemy mieli okazję zobaczyć ponad 1500 psów, reprezentujących aż 230 różnych ras ze wszystkich 10 grup FCI. To niesamowita okazja, by przyjrzeć się różnorodności, pięknu i charakterom tych zwierząt.

wystawa psow 2
fot. Materiał organizatora

V Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie

Lublin przez te dni stanie się miejscem spotkań czworonogów i ich opiekunów z całego świata. Zgłoszone psy wraz z właścicielami przyjadą do naszego miasta, aby wziąć udział w tej prestiżowej imprezie. Sędziowie z Polski i zagranicy ocenią występujące psy, a konkurencja będzie zacięta, ponieważ każdy z nich jest prawdziwym mistrzem swojej rasy.

wystawa psow 3
fot. Materiał organizatora

Na Wystawie będziemy mogli podziwiać wiele różnych grup rasowych z 10 grup FCI, w tym owczarki i psy pasterskie, pinczery, sznaucery i molosy, teriery, jamniki, szpice i psy pierwotne, psy gończe, wyżły, retrievery, spaniele, charty, psy dowodne oraz te, które są idealnymi towarzyszami życia. To prawdziwa gratka dla miłośników psów, którzy będą mieli okazję zobaczyć te wspaniałe stworzenia w jednym miejscu.

wystawa psow 4
fot. Materiał organizatora

Warto zwrócić uwagę, że na tej Wystawie nie zabraknie także ras nieuznanych przez FCI, takich jak biewer yorkshire terrier, akbasz, buldog amerykański, catahoula leopard dog, toy fox terrier, moskiewski stróżujący, lankashire heeler, tamaskan dog, owczarek wschodnioeuropejski. To doskonała okazja, aby poznać te mniej popularne, ale równie fascynujące rasy.

wystawa psow 5
fot. Materiał organizatora

Ale to nie koniec niespodzianek! Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie to także wyjątkowa szansa, by zobaczyć i poznać wiele ras, które są rzadko spotykane w Polsce, takie jak pinczer austriacki, irlandzki spaniel dowodny, bedlington terier, nagi pies peruwiański, azawakh, field spaniel, tai ridgeback, hokkaido, spaniel pikardyjski i bretoński, cirneco del etna, pies faraona, curly coated retriever czy border terier. To niezwykła możliwość, aby poszerzyć swoją wiedzę o różnorodności ras i odkryć nowe ulubione.

wystawa psow 6
fot. Materiał organizatora

Oprócz samej wystawy, na wszystkich zwiedzających czekają stoiska wystawców gdzie znajdziemy karmę i akcesoria dla naszych pupili. To niecodzienna chwila, by zakupić produkty najwyższej jakości i zadbać o zdrowie i dobrostan naszych psich przyjaciół.

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie to nie tylko okazja do podziwiania piękna różnych ras, ale także doskonała zabawa i nauka dla całej rodziny. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia tego wyjątkowego wydarzenia i podziwiania tych wspaniałych zwierząt!

V Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

  • 9 grudnia 2023 (sobota) – godz. 9:00 – 16:00
  • 10 grudnia 2023 (niedziela) – godz. 9:00 – 16:00

Targi Lublin SA, ul. Dworcowa 11
Więcej informacji: https://wystawapsow.com/pl/

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.