Zapomniał wyjąć pistolet z baku. Wyrwał dystrybutor na stacji paliw i odjechał

wyrwał dystrybutor stacja paliw kielce
Kierowca audi zapomniał wyjąć pistolet z baku i wyrwał dystrybutor | fot. Kielce to stan umysłu

Rozkojarzony kierowca po skończonym tankowaniu nie wyjął pistoletu z baku i wyrwał dystrybutor na jednej ze stacji paliw w Kielcach. Następnie kierowca gdyby nigdy nic odjechał.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 13 na stacji paliw przy ulicy Warszawskiej w Kielcach. Na stację podjechał kierowca audi. Kierowca zatankował auto, ale zapomniał odłożyć na miejsce pistoletu do tankowania.

Po zatankowaniu mężczyzna udał się do kasy i zapłacił za zatankowane paliwo. Gdy wrócił, wsiadł do auta i odjechał wyrywając przy tym dystrybutor.

Kiedy mężczyzna zorientował się, że uszkodził dystrybutor, zatrzymał się i wyciągnął pozostały wąż z pistoletem. Następnie wsiadł do auta i gdyby nigdy nic odjechał z miejsca.

Na miejsce przyjechała policja i straż pożarna. Strażacy podali pianę by zapobiec ewentualnemu zagrożeniu. Na szczęście systemy zabezpieczające zadziałały prawidłowo i wyciekło niewiele paliwa.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.