„Zaopiekował się” pozostawionym na korytarzu uczelni plecakiem. Teraz szukają go policjanci

Kradzież plecaka na uczelni przy Al. Racławickich
Kradzież plecaka na uczelni przy Al. Racławickich | fot. KMP Lublin

Mężczyzna przez dłuższy czas obserwował pozostawiony na korytarzu uczelni plecak, by następnie go wziąć i oddalić się z miejsca. Zapomniał, że obiekt był monitorowany, a teraz szukają go policjanci.

Ukradł plecak na uczelni

Do kradzieży doszło na terenie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przy Al. Racławickich w Lublinie. Z ustaleń pracujących nad sprawą policjantów wynika, że mężczyzna wykorzystał fakt pozostawienia plecaka na korytarzu uczelni.

„Przez pewien czas przyglądał się i obserwował czy w okolicy nie ma właściciela. Gdy upewnił się, że jest sam, dokonał jego kradzieży. Wewnątrz były dokumenty oraz pieniądze” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 4. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45 pod nr telefonu 47 811 48 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112. Policjanci zapewniają anonimowość.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.