Ważny temat? Prześlij newsa!

Zamość: Wyjeżdżając z parkingu wymusił pierwszeństwo. Trzy osoby ranne (zdjęcia)

Spotted Lublin

  • Data publikacji: 23 marca 2017, 10:49
  • Region

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na ul. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu. Kierowca wyjeżdżający z parkingu wymusił pierwszeństwo. Trzy osoby trafiły do szpitala.   Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 18.00 na ul. Dzieci Zamojszczyzny. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem toyota wyjeżdżając z parkingu marketu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i […]

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na ul. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu. Kierowca wyjeżdżający z parkingu wymusił pierwszeństwo. Trzy osoby trafiły do szpitala.

 

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 18.00 na ul. Dzieci Zamojszczyzny. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem toyota wyjeżdżając z parkingu marketu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z kierującym skodą. W wyniku zderzenia do szpitala trafiły trzy osoby – obaj kierujący i pasażerka skody.

 

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości pokazało, że kierowcy byli trzeźwi. Ze względu na uszkodzenia mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów. Kierowcy toyoty zatrzymano również uprawnienia do kierowania.

 

68 102503

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check