Zamość: Dziecko wypadło z okna na 3. piętrze. Matka była pijana

alkohol kieliszek
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

W piątek w Zamościu przy ul. Peowiaków dziecko wypadło z okna na trzecim piętrze. W ciężkim stanie trafiło do szpitala. Matka w chwili zdarzenia miała blisko 2 promile.

 

Do zdarzenia doszło w piątek w jednym z bloków przy ul. Peowiaków w Zamościu. Tuż po godz. 18 policjanci zostali wezwani do wypadku z udziałem 2-latki, która wypadła z okna mieszkania usytuowanego na trzecim piętrze. Dziewczynka w ciężkim stanie przetransportowana została do szpitala w Lublinie.

 

Jak ustalili policjanci, w chwili zdarzenia w mieszkaniu przebywały dwie osoby. Matka oraz 24-letni brat dziecka. Zarówno kobieta jak i jej dorosły syn znajdowali się pod wpływem alkoholu. 42-latka miała w organizmie blisko 2 promile.

 

Nieodpowiedzialna matka została zatrzymana. Gdy wytrzeźwieje będzie przesłuchiwana. Wówczas okaże się jakie zarzuty zostaną jej postawione.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.